День прапорa

опубліковано 24 серп. 2013 р., 01:08 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 28 серп. 2013 р., 12:17 користувачем Наталія Осадчук ]

Вже стало хорошою традицією в нашому місті в дні державних свят вручати паспорти громадянина України. Сьогодні, в День прапору паспорти отримали десятеро учнів шкіл міста, серед них дві учениці 11-А класу Валерська Катерина та Квачова Ілона.

На міському заході лунали зворушливі слова, звучали пісні. До присутніх звернулися голова депутатського корпусу міської ради Анатолій Качуровський та помічник депутата Верховної Ради Мельниченка В.В. Сергій   Тимчук. Саме вони і вручили паспорти та пам’ятні подарунки від депутата Верховної Ради Мельниченка В.В.

Знаменно, що право підняти Прапор було надано молоді. Адже їй примножувати традиції українського державотворення.