День прав людини

опубліковано 16 груд. 2018 р., 04:15 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
10 грудня міжнародне свято – День прав людини. Учні 8 – А клас НВК № 9 імені А.М.Трояна разом з класним керівником Югою О.А. і шкільним бібліотекарем Керничною О.П. також долучилися до відзначення свята та відвідали бібліотеку-філію № 8 для дітей, де працівниками бібліотеки був проведений правовий квест на тему «Знання прав – формула успіху».
 Діти були розділені на дві команди: «Ерудити» та «Феміда». Правовий квест складався з 5 турів, по закінченню якого знання учнів оцінювала начальник відділу право просвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Ганна Вікторівна Петрик.
Перемогла з відривом в 1 бал команда «Ерудит». Усі учні показали гарні знання з правознавства. Натомість отримали практичні поради фахівця.