День святого Валентина

опубліковано 15 лют. 2013 р., 01:26 Сергій Студенець

14.02.2013 року в НВК № 9 відбувся концерт до "Дня святого Валентина". Учні школи демонстрували свою хореографічну, вокальну, музичну та ораторську майстерність.  Звичайно, що червоною ниткою усіх номерів була вічна тема кохання. Насолоджуватись талановитим співом, музикою, танцями та віршами учні та вчителі школи мали можливість на великих перервах, тому навчальному процесові це зовсім не шкодило, а навпаки надавало натхнення та гарних емоцій на продуктивну працю на уроках.

11.05:

1. Федусь Дарія , Скварко Інна Анатоліївна – поема «Фібіха».

2. Данілова Каріна (1-Б клас) – пісня В горнице

3. Скварко І.А. – «Роздуми» Масне

4. Підлісна Дарія, Засипко Юстин – Чайковський «Вальс

5. Дует Латковський Ерік, Худзінська Володимира» – пісня «Я ніколи нікому тебе не віддам».

6.Худзінська В. – пісня «Метель».

1.Виступ 5-Б

2. Ансамбль «Браво», танець «Стильні дітки»

3. Бомк Ілля – Е. Преслі «Кохай мене ніжно»

4. Сердюкова О. – пісня «Лялька»

5.Гадзира В. – О.Іванов-Крамской - пісня

6. Боршуляк А. – «О,sole mio»

Варто відзначити, що, як завжди всі учасники гарно підготувались і показали високий рівень своєї майстерності. Це було відзначено вдячними глядачами, насамперед їх посмішками та оплесками.  Глядачі та учасники отримали масу задоволення і позитивних емоцій.

В День Святого Валентина в НАЙКРАЩІЙ 9 кожен школяр та вчитель міг висловити слова-побажання, або навіть зізнатись у коханні  написавши їх на шкільній стін-газеті із символічною назвою «Паркан кохання».

Діяла в  НВК у цей день також традиційна пошта кохання, яка, як завжди, приносить усім чи не найбільше задоволення.

Дякуємо всім організаторам та учасникам за цей прекрасний концерт.

Педагог-організатор

Юга А.А.