День толерантності

опубліковано 19 лист. 2018 р., 22:21 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
16 листопада в НВК №9 імені А.М.Трояна творчо та насичено відзначили День толерантності, який пройшов під девізом: «Не оцінюйте людей, а цінуйте їх».
По всіх класах пройшли години спілкування, на яких діти зробили висновок, що особистісні риси толерантної людини — це не вроджені, а набуті соціальні якості, що формуються з раннього дитинства у процесі взаємодії між собою та родинним колом.
Усі класи взяли участь у конкурсі шкільних стінгазет «Толерантність очима учнів НВК №9». Учням була продемонстрована цікава експозиція в холі закладу: «Не оцінюйте людей, а цінуйте їх», «Квітка толерантності», інформаційний планшет: «У конфліктних ситуаціях врятує медіація», мотиваційна фото виставка «Щастя бути людиною», яку разом з класними керівниками НВК організувала шкільний психолог Хамелюк Т.О.
Надзвичайно позитивні емоції подарувала дітям театралізована вистава, яка мала назву «У пошуках толерантності». Адже, День толерантності є досить незвичним святом, а саме слово багатьом і досі було не зрозуміле. Але, наші актори – початківці 7-А класу (Королюк Юлія – автор вистави, Шкіль Анастасія, Шевеленко Дмитро, Слободян Марія, Когунь Ангеліна, Кулик Олександра, Юга Денис)  зуміли донести до наймолодших школярів важливе значення Дня толерантності у вигляді саме театралізованого дійства.
У якому в ігровій формі показано, як дорослі та діти мають добре, порядно, тобто толерантно ставитися один до одного. Створювали чарівну казку для наймолодших учнів та допомагали учням 7-А класу вжитися в ролі-бібліотекар Кернична Олеся та соціальний педагог Королюк Леся.