«День вчителя разом з 1+1»

опубліковано 3 жовт. 2017 р., 22:53 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Напередодні Дня вчителя 29 вересня у НВК № 9 імені А.М.Трояна  проводився загальношкільний захід «День вчителя разом з 1+1». Шкільна актова зала перетворилася на справжню студію телебачення. А учні майстерно перевтілилися у ведучих студії та кореспондентів, які передавали свої привітання та репортажі. Запрошені в студію артисти (учні школи мистецтв Худзінська Володимира, Зіменко Олександра, Погорєлкіна Аліна, Францева Софія, Гут Катерина, Білова Роксолана, Папевська Анна, Соломко Діана, Рощупкіна Єлизавета,  ансамбль «Браво» та ансамбль «Кращі друзі») вражали всіх глядачів (вчителі школи та запрошені вчителі-пенсіонери) своїми мегафеєричними виступами. Команда студії 1+1: режисер-постановник  Газевич М.В., режисер монтажу Студенець С.В., оператори Нетеча Я.І. і Семенишин І.Д., шеф-редактор Швайка Т.С. , учні школи зуміли передати атмосферу родинного тепла, об’єднавши фотознімки усіх вчителів у відео альбомі «Всі ми родом з дитинства», та затишку, передаючи вітальні репортажі. Спецкор Бомк Евеліна  свій репортаж присвятила директору школи Осадчук Н.В. А команда «синоптиків» розрахувала гарні математичні прогнози на навчальний рік:
Всі гарні побажання у вас будуть додаватись,
А неприємності-зітхання масштабно відніматись,
Прибуток, радість і добро примножаться доволі,
А гарний настрій порівну поділиться по школі.
Прямий ефір ведучі Андрухович Микола та Качуровська Тетяна завершили такими словами:
Натхнення, радості, душевного тепла,
Достатку в домі, хліба на столі,
Людської вдячності, здоров’я і добра.
Уклін доземний нашим вчителям!