День відчинених дверей

опубліковано 23 вер. 2015 р., 00:15 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
17 вересня учні 10 класу ( класний керівник П’ятковська С.В) та випускного 11( класний керівник Шедловська Н.В.)  взяли участь у заході КПНУ ім. Івана Огієнка під назвою День відчинених дверей.

Тут для учнів міста було проведено  захід з метою зацікавити учнів своїм вузом .
Студенти вузу підготували та прорекламували свої спеціальності у вигляді КВК. Учням нашої школи найбільше сподобались команди перших курсів, які відрізнялись своїм чистим і влучним гумором, хоча й старшокурсники  показали свої вміння і таланти.

Психодіагностика «Вибери свою професію»

Тренінг «Моє професійне майбутнє» проводить Нечитайло Леся Анатоліївна, провідний фахівець з профієрінтації Кам’янець- Подільського міського центру зайнятості
Відкрите заняття з німецької  мови проводить Калинюк Тетяна Василівна,  кандидат педагогічних наук

Можливо, окремі випускники НВК №9  ім. А.М.Трояна в майбутньому й стануть студентами даного вузу.