День Захисника України

опубліковано 13 жовт. 2016 р., 01:19 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Гостями уроку мужності до свята 14 жовтня - Дня Покрови Пречистої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня Захисника України 13.10.2016 в НВК № 9 імені А.М.Трояна стали учасники АТО майор Кондратюк Юрій Сергійович, сержант Крайнік Олександр Анатолійович, солдат Білик Максим Ігорович. У ході розмови учні дізналися про події на Сході України, визволені від сепаратистів міста і села, героїзм воїнів.
«Віднедавна ми значно глибше сприймаємо вислів «Слава Україні – Героям слава», бо нині ці слова набули нового змісту. Наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, й ні в кого немає сумнівів, що ці герої – наші хлопці, котрі зі зброєю в руках захищають Східний кордон Батьківщини». Ці слова ми прочитали в «Книзі бойової слави центру розмінування», яку в подарунок школі залишили гості.

Директор НВК № 9 імені А.М.Трояна Н.В.Осадчук звернулася до вельмишановних гостей зі словами подяки.
А поетичні рядки у виконанні Худзінської В., Бомк Є, Бідюка О. та Шарпана В. справили незабутнє враження на гостей і присутніх.
І ми маємо велику надію, що цей захід не пройшов марно і більшість учнів замислилася над такими загальнолюдськими цінностями як патріотизм, людська гідність та почуття громадянського обов'язку.