«Діти Створюють Країну»

опубліковано 5 лют. 2018 р., 05:13 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Ми завжди пишаємося учнями НВК № 9 імені А.М.Трояна, які проявляють активність та креативність у різноманітних конкурсах. Цього разу учень 5-А класу Савечко Ілля став учасником програми «Діти Створюють Країну». Назва конкурсу сама «говорить» про себе. Однак Ілля творчо проявив себе  завдяки цікавим завданням, які були поставлені перед учасниками,  а саме: намалювати місце, куди б він хотів запросити на екскурсію свого уявного друга з іншої країни, написати лист-запрошення в подорож та задуману екскурсію відтворити в яскравих малюнках.
Ілля підійшов до підготовки конкурсу досить відповідально.  Цим самим він показав свої здібності та вміння створювати прекрасне, мирне і дружнє життя, любов до природи, Землі та Всесвіту!
І чи не одним із найприємніших моментів  участі у програмі став лист від організаторів та голови громадської організації «УКРАЇНСЬКІ КРЕАТИВНІ РЕФОРМИ» Лілії Ткаченко.  В своєму листі вона подякувала Савченко Іллі за активну життєву позицію; готовність поширювати добро, любов, мир і дбати про планету Земля. А також організатори прислали невеличку посилку, в якій містилась книга Меган Мак Долалд «Джуді Муді рятує світ»,  Чарівний кристал – камінець підтримки, Чарівний Янгол – свічка Віри, екологічний кодекс, буклет для батьків. Та найголовніше – Савечко  Ілля отримав запрошення  до участі у наступних конкурсах. Сподіваємося, удача «посміхнеться» й надалі Іллі, тому  бажаємо творчих втілень і перемог.
В свою чергу адміністрація школи дякує громадській  організації «Українські креативні реформатори» » за те, що за допомогою таких програм як «Діти створюють країну»  вони надають можливість учням взяти на себе відповідальність за своє майбутнє та створювати позитивну реальність.  А також дякуємо вчителям, батькам і наставникам за те, що підтримують бажання дітей  та допомагають наповнювати дитячі серця вірою і надією.
Пам’ятайте: поруч є завжди ті, хто вірять у Вас!