Новини‎ > ‎

Дня ЦЗ

опубліковано 27 квіт. 2017 р., 06:14 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Метою проведення Дня ЦЗ є вироблення в учнів умінь, навичок грамотно й чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров'я та життя.
До 31-ї  річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції та Дня вшанування світлої пам’яті героїв-чорнобильців було проведено:  
- книжкову виставку «День пам’яті Чорнобильської трагедії» (бібліотекар Кернична О.П.);
-  26.04.2017-  уроки пам’яті по класах: «Чорнобиль не має минулого» (класні керівники 1-10 класів);
- 26.04.2017 - екскурсію до пожежної частини (класний керівник 11 класу П’ятковська С.В. та 12 учнів 11 класу); 
-27.04.2017 - тематичну годину-зустріч з ліквідатором аварії  ІІ категорії полковником у відставці Ткаченком В.Я. «Чорнобиль – горе України, її незагоєна рана» (класний керівник 8-Б класу Зелінська А.А. та 69 учнів 8-х класів).
26.04.2017 відбувся Природничий турнір, учасниками якого стали учні 7-х класів. Підготували завдання для учнів вчитель біології Александрова К.В., вчитель хімії Гейдарова А.О. та вчитель географії Домітрак Н.А.
        27 травня 2017 року в школі проводився День цивільного захисту. У заходах брало участь 914 учнів,  131 вчитель і працівник школи. Заходи проведені якісно, з відповідною методичною та теоретичною підготовкою.  Для учнів були організовані перегляди фільмів з тем: «Цивільний захист», «Надзвичайні ситуації», «Природа і людина». Проведені заняття-інструктажі з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. У фойе І поверху облаштовано виставку. 
Проведена навчальна тривога оповіщення виникнення надзвичайної ситуації «Землетрус»: організований вихід дітей та дорослих з школи, шикування на шкільному подвір'ї.. Норматив виконали за 3 хв 27 сек.   З Днем ЦЗ на лінійці привітала присутніх директор НВК № 9 імені А.М.Трояна  Осадчук Н.В.
Під час проведення заходів був присутнім майстер ВН НКП НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької обл. Небеснюк С.П.
Проведення «Дня цивільного захисту» сприяло практичному закріпленню знань, отриманих учнями протягом навчального року щодо дій у надзвичайних ситуаціях. 


Comments