Дні європейської культурної спадщини

опубліковано 3 жовт. 2017 р., 22:50 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
26 вересня 2017 в НВК № 9 імені А.М.Трояна відзначили Дні європейської культурної спадщини заходом «Рік німецької мови в Україні «Зроби наступний крок» та «Чарівні звуки музики німецьких композиторів». Вихованці НВК № 9 імені А.М.Трояна зробили акцент на німецькій мові, тому що  2017 рік за двосторонньою згодою МЗС України та Німеччини  з нагоди 25 річниці укладення дипломатичних відносин був проголошений Роком німецької мови в Україні та української мови в Німеччині. Учні 6-7 класів декламували вірші Тараса Шевченка та Йоганна Гете німецькою мовою, показали українську народну казку  «Круть і Верть» німецькою мовою, зробили підбірку фактів чим цікава німецька мова, презентували німецький національний одяг, співали жартівливі німецькі народні пісні, познайомили з оригінальним співом баварських пастухів йодлем. Захід було проведено ще й силами учнів музичного відділення школи мистецтв, які чарували присутніх в залі виконанням творів відомих німецьких та австрійських композиторів.
Ми сподіваємося, що гасло «Зроби наступний крок» надихне школярів знайомитися зі спадщиною Європи.