Дні сталої енергії

опубліковано 18 трав. 2017 р., 05:52 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Сьогодні як ніколи ми маємо замислитися над питанням енергозбереження у власній оселі.
Перш ніж розпочати пошук способів розумного споживання енергії та ресурсів, ми повинні  отримати ключ до розуміння багатьох проблем довкілля і переконатися в необхідності пошуку нових шляхів отримання енергії в майбутньому.
Електрична енергія приносить нам велику користь. Енергія -це сила, що приводить предмети до руху. Тобто енергія необхідна для того, щоб почати який-небуть рух, прискорити переміщення, щось підняти, нагріти, освітити. За допомогою енергії зігріваються наші оселі, освітлюються квартири, працюють всілякі електроприлади: пилососи, холодильники, телевізори тощо. Ми, навіть, не можемо собі уявити, що наш будинок залишився без енергії, яку він отримує у вигляді газу, електрики і гарячої води. Що ми робитимемо?
Нам так хочеться жити з комфортом! Але за комфорт доводиться розплачуватися загибеллю лісів і затопленням міст! Це дуже серйозна проблема. Але практично з будь-якої проблеми можна знайти вихід.
В рамках проведення днів сталої енергії в НВК №9 ім. А.М.Трояна учні 7-Б класу нашої школи та учні 8-х класів СЗОШ №5 популяризували заходи щодо енергозбереження в побуті та в навчальному закладі.