До Дня Контитуції

опубліковано 1 вер. 2016 р., 07:16 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Україна –країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу й чорної йому зради, довгої вікової героїчної боротьби за волю.
24 серпня 1991 року Верховна Рада України проголосила Акт незалежності України та створення самостійної держави – України. І у державі, має бути затверджений Закон, за яким вона існує. Таким Законом є Конституція України, прийнята Верховною Радою 28 червня 1996 року.
Україна... В одному цьому слові й для нас і навіть для чужинців бринить музика смутку і жалю.
З теплотою відбулося спілкування з колишнім учнем школи Латковським Еріком, який емігрував до США. Гість школи  заспівав разом з учнями «Червону руту», а в розмові поділився своїми спостереженнями про життя в Америці і про свою любов до України.
Діти малюють Україну

Учні, які відвідували пришкільний табір «Натхнення», намалювали для бійців АТО малюнки, які будуть доставлені представниками Кам’янець-Подільського Центру розмінування в зону АТО до свята Дня Конституції
Флешмоб до Дня Конституції