Doodle4google

опубліковано 18 груд. 2013 р., 00:53 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 20 груд. 2013 р., 01:37 ]
Учні нашої школи приймають участь у конкурсі на кращий doodle для пошукового сервісу від Google.

Doodle4Google-НВК9

Відбір робіт та подарунки

Усі дудли будуть розподілені за трьома групами відповідно до віку учасників і будуть оцінюватися в цих групах. Будь-який із фіналістів конкурсу в кожній віковій групі може стати Переможцем.

Вікові групи

Роботи оцінюються в трьох вікових групах: 5–9 років, 10–13 років і 14–17 років. У кожній віковій групі буде обрано фіналіста.

Процес відбору робіт

На першому етапі будуть обрані 100 кращих робіт у кожній віковій групі.

На другому етапі малюнки буде оцінювати шановне журі. Саме воно обере з трьохсот робіт 15 півфіналістів – по 5 у кожній віковій групі.

Три кращі роботи – по одній у кожній віковій групі – будуть обрані шляхом народного онлайн-голосування.

Переможцем конкурсу стане один із трьох фіналістів. Його оберуть дудлери – професійні художники Google. Переможець буде оголошений на урочистій церемонії нагородження, а найкращий дудл з’явиться на сторінці google.com.ua.

Етапи конкурсу та призи

300 робіт з усієї України будуть обрані співробітниками Google відповідно до критеріїв відбору, зазначених нижче.

Ці дудли будуть представлені в онлайн-галереї дудлів з 15 січня 2014 року.

Серед 300 робіт журі обере 15 півфіналістів, по 5 робіт у кожній категорії.

Кожен із 15 півфіналістів отримає поїздку до Києва на урочисту церемонію нагородження, що відбудеться 6 лютого 2014 року, сертифікат, футболку, а також цінний подарунок – сучасний планшет на базі Android.

Народне голосування за кращі роботи триватиме з 21 січня по 2 лютого 2014 року включно. Узяти участь в онлайн-голосуванні може будь-який житель України. Проголосувати можна лише один раз у кожній віковій групі. У результаті голосування буде визначено фіналіста в кожній віковій групі.

Кожен фіналіст отримає сучасний смартфон на базі Android.

Переможцем конкурсу стане один із трьох фіналістів. Його оберуть дудлери – професійні художники Google. Переможець буде оголошений на урочистій церемонії нагородження.

Школа переможця отримає грант у розмірі 50 000 гривень на створення або поліпшення комп’ютерного класу в рамках благодійної допомоги. Дудл переможця з’явиться на сторінці google.com.ua.

Критерії оцінювання

Роботи оцінюються за такими критеріями

• Художня майстерність: техніка малювання і робота з кольором. Під час оцінювання береться до уваги вікова група.
  • Креативність та оригінальність: малюнок розглядається з точки зору використання логотипа Google, а також оригінальності й новаторства.
  • Передача теми конкурсу в малюнку: малюнок оцінюється з точки зору розкриття в ньому теми конкурсу "Україна моєї мрії".