Допомога АТО

опубліковано 5 лют. 2018 р., 05:06 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 7 лют. 2018 р., 00:33 ]

Допомога військовим АТО та жителям Донецької області – це той напрямок роботи волонтерського загону «Милосердя» зокрема  та волонтерів школи  в цілому, який допомагає робити усе можливе задля того, аби зберегти життя наших солдатів та добровольців, які захищають на Сході територіальну цілісність, а також допомога тим, кому потрібна наша підтримка. Тому учні, вчителі та батьки нашої школи постійно продовжують волонтерську роботу, підтримуючи воїнів АТО та жителів Донеччини. Протягом 5-6 лютого 2018 р. учнівське самоврядування школи організувало роботу в цьому напрямку - збирали для закладів освіти м. Волноваха книги та навчальне приладдя для учнів та предмети гігієни,  продукти харчування  військовослужбовцям. До акції долучилися такі класи: 1-А, 1-Б, 1-В, 2-А, 2-Б, 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В, 4-Г, 5-А, 5-Б, 6-А, 8-Б, 8-В, 9-А.

НВК № 9 імені А.М.Трояна може пишатися волонтерською роботою, адже за два дні було зібрано  продукти харчування, предмети гігієни та шкільне приладдя.  Запаковано 11 ящиків.

Дякуємо всім небайдужим за участь в акції. Зібрану допомогу  6 лютого передано в управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.