Новини‎ > ‎

Дружня клініка для молоді

опубліковано 30 лист. 2015 р., 01:18 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 30 лист. 2015 р., 01:19 ]
        Не можна не відзначити все зростаючий останнім часом інтерес до здорового способу життя. Рано чи пізно починаєш замислюватися, що спосіб життя, який зараз ведеш, не кращим чином позначається на здоров'ї. І добре, якщо це станеться рано ... 
        Найчастіше людина починає замислюватися про свій спосіб життя і здоров'я, коли наздоганяє якась проблема, з'являється хвороба чи нездужання. Турбота про своє здоров'я не має бути проблемою, турбота про своє здоров'я повинна бути образом життя.Вже багато років в нашому місті працює „Дружня клініка для молоді” (ДКМ). Цей проект ЮНІСЕФ був створений з метою збереження фізіологічного та психологічного здоров’я підлітків та молоді віком від 14 до 24 років. 
        До послуг відвідувачів клініки безкоштовна, кваліфікована консультація гінеколога, дерматовенеролога, уролога та психолога. Клініка працює за принципами безвідмовності, доброзичливості, конфіденційності, анонімності (клієнту не обов’язково мати при собі документи, що засвідчують особу), неупередженості підходу до відвідувача, добровільності відвідування та доступності.
 
         З метою реалізації програми спільних дій між Дитячим фондом ООН в Україні – ЮНІСЕФ та Міністерством охорони здоров’я України з метою покращення реалізації завдання по збереженню репродуктивного здоров’я підлітків, популяризації здорового способу життя, профілактики тютюнопаління , вживання алкоголю, наркотиків, запобігання ІПСШ та ВІЛ\СНІДу «Дружня клініка для молоді» проводить групові консультування, бесіди, лекції, тренінги для учнів старших класів.
        17 листопада 30 учнів 9-А класу , а 19 листопада 24 учні 9-Б класу відвідали «Дружню клініку для молоді». 
        Гінеколог, уролог проводили заняття з учнями. Учні дізналися, те, що їх цікавило. Адже і справді у підлітків виникає багато питань, які соромно задати батькам, вчителям та знайомим. І дізнатися відповідь на них учні нашої школи мали можливість у цій клініці. А також отримали корисні поради і дізналися багато нового та цікавого про свій організм. 
З дівчатками працювала акушер-гінеколог Червоняк Ольга Сергіївна. Вона розповідала про те, що потрібно вести здоровий спосіб життя, щоби майбутні діти були здоровими, і ще радила утримуватись від раннього статевого життя.
Окремо з хлопчиками вів розмову лікар-уролог Маглатюк Сергій Олександрович.
Учні заповнюють анкети
Ми отримали друковану інформацію…Comments