ДСНС нагадує: дбати про безпеку дітей під час літніх канікул потрібно пильніше

опубліковано 6 черв. 2016 р., 01:27 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
                Навчальний рік у школах закінчився і розпочалася довгоочікувана для школярів пора — канікули.
                Аби літні канікули пройшли вдало та безпечно, Державна служба України з надзвичайних ситуацій (далі — ДСНС) закликає батьків нагадати дітям елементарні заходи безпеки, основні правила поводження біля річок, озер та водоймищ, про заборону розпалювати вогнища в лісовій місцевості під час підвищеної температури повітря та у невстановлених для цього місцях.
                ДСНС звертається до батьків з проханням розповісти або нагадати дітям, що у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером 101