Джура

опубліковано 17 жовт. 2018 р., 11:47 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
11 жовтня 2018 року в ЗОШ № 17 о 14-00  відбулося урочисте відкриття міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2018-2019 н.р. Захід було проведено до Дня захисника України, свята Покрови  та Дня Українського козацтва.
Учасників заходу(керівників закладів освіти, учнівські рої, вчителів предмету «Захист Вітчизни)  щиросердечно привітали  секретар Кам’янець-Подільської міської ради Д.С.Васильянов та начальник управління освіти і науки С.В.Старченко.

Всім запам’ятався виступ військового оркестру. Святковий настрій підтримали учасники концерту: учениця ЗОШ№17 Ткачук Дарина та танцювальний колектив «Хамелеон».
Після урочистого відкриття заходу рої  шкіл міста мали змогу побачити показові виступи козака Твердислава та його козацьків, а бажаючі випробовували свою силу та вправність у «бою». Також військові дозволили оглянути  бойову техніку, показали роботу кінологів.
Смакував усім  козацький куліш з польової кухні.
Рій НВК № 9 імені А.М.Трояна «Нащадки козаків» детально ознайомився з військовою експозицією. Діти уважно слухали розповіді військових, які охоче ділилися корисною інформацією та відповідали на запитання. Школярі зрозуміли, що їм потрібно вивчати історію України, ретельно готуватися до змагань гри «Сокіл» («Джура»).