Військово-патріотичні заходи

опубліковано 30 жовт. 2019 р., 02:54 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 30 жовт. 2019 р., 02:54 ]

10 жовтня 2019 року в ЗОШ № 6 відбулися змагання міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Учнівські рої,  керівників закладів освіти, вчителів предмету «Захист Вітчизни» на урочистому відкритті  привітали  заступник міського голови В.О.Сукач та начальник управління освіти і науки С.В.Мельник.

Переможці і учасники змагань отримали грамоти управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

Джура рою  «Нащадки козаків» НВК № 9 імені А.М.Трояна  Рибій Владислав був нагороджений  Грамотою за друге місце у конкурсному етапі «Стрільба»  І етапу (міського) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

концерт

11 жовтня 2019 року 140 учнів 8-х та 10-х класів були присутні на благодійному концерті поета-пісняра, волонтера, полковника запасу Миколи Флінта.

Змагання

11 жовтня 2019 року учні 4-В (класний керівник Гораш Л.А.) та 10-Б класу (класний керівник Студенець І.В. ) відвідали урочистий захід за участю підрозділів системи МВС «Наша професія-захищати».

Змагання

11 жовтня  2019 року учні 9-х класів стали учасниками змагань «Майбутній захисник».Перемогла команда 9-А класу. З Днем Захисника Вітчизни привітали вчителя предмету «Захист Вітчизни», учасника АТО Коцюбанського Ю.М.

16 жовтня 2019 року у 6-В класі (класний керівник Блюсюк Т.А.) відбулася зустріч з майором Голубом М.М. Учні переглянули відеоролик про Центр розмінування, задавали багато слушних запитань та подякували в лиці гостя військовим за їхню працю…

Майстер-клас

18 жовтня 2019 року з учнями 7-А класу провів майстер клас з козацького фехтування Твердислав Філатов.

26 жовтня 2019 року на полігоні Легіон Січових Стрільців відбувся перший вишкіл «Захисник України». Вишкіл було проведено ветеранами добровольчих батальйонів «Азов», «Правий сектор» та інших військових формувань. Під час заходу учні шкіл міста ( по два представники від кожної школи) отримали змогу ознайомитись з елементами військової тактичної підготовки, зокрема з автоматами та кулеметами, гранатами, пістолетами та гранатометами. Також було проведено майстер-класи з надання першої домедичної допомоги на полі бою та фізичної підготовки для майбутніх захисників Вітчизни. Заходом учні залишилися задоволені і висловили бажання, щоби такі події відбувалися частіше.