Єднаймося заради добра!

опубліковано 16 груд. 2018 р., 04:02 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
4 грудня ми, учениці 7-В класу, члени загону «Милосердя» побували на міському зльоті асоціації волонтерських загонів «Єднаймося заради добра!».
На заході були представники волонтерських загонів шкіл міста, поважні гості. Захід відбувся в актовій залі НВК № 13. Представники шкіл урочисто промовили Клятву волонтера.
 Усі виконали Гімн волонтерів. Він розпочинається такими словами:
На великій планеті в суєті нескінченних днів,
В кого серце гаряче, закликаємо: «З нами дій!»
Ці рядки заохочують до волонтерства. І нам є чим пишатися. Ми пишаємося тим, що волонтерська робота нашої школи і всіх шкіл міста відзначена грамотами та подяками. Ми щасливі тим, що під час зльоту для дітей склали мішечки з солодощами та іграшками, а для бійців ООС – цукерки. Ми впевнені, що наша робота потрібна людям.
                                                                                                                                Зубаль В, Супоніна В., Кожуховська А.