Екскурсія

опубліковано 23 квіт. 2014 р., 02:47 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 23 квіт. 2014 р., 02:48 ]

17.04.2014 р. учні 9-А класу разом з педагогом-організатором Югою А.А. відвідали Кам’янець-Подільський Центр професійної технічної освіти. Тут для учнів старших класів міста представники училища провели оглядову екскурсію з метою зацікавити учнів своїм вузом для подальшого вступу та навчання.

Учням нашої школи було запропоновано ряд професій: реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів (майстер євроремонту), монтажник сан-тех систем і устаткування, електрозварник ручного зварювання, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, штукатур, монтажник гіпсокартонних конструкцій, кухар, пекар та продавець продовольчих товарів. Та найбільше учням сподобались вироби своїми руками з дерева: вантажні автомобілі, булави, будинки та багато іншого, які вражали своєю майстерністю і були надзвичайно складними для нас. Учнів також пригостили смачною випічкою: булочками та пиріжками.

Викладачі факультету підготували та прорекламували свої спеціальності у вигляді концерту, на якому дівчата продемонстрували зачіски, кожна з яких вражала своєю креативністю.

Можливо окремі представники НВК № 9 в майбутньому оберуть одну з представлених професій.

Бажаємо успіху!