Естрадно- симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії

опубліковано 15 вер. 2017 р., 07:12 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
13 вересня учні 8 - 10 класів мали змогу відвідати естрадно- симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії. Колектив оркестру представив унікальну оновлену програму, яку розпочали із неперевершеної, мега-емоційної та запальної композиції Річі Блекмера  «Burn».  Не менше враження справила на  глядачів  композиція «Можливо, наступним разом», яку у супроводі  оркестру виконав соліст, талановитий гітарист Олег Шилькевич (аранжування композиції  спеціально для цього концерту зробив соліст оркестру Сергій Іваськевич). Учні мали можливість віддатися хвилі дратвових ритмів під легендарну композицію «We Will Rock You», солістом якої теж був Сергій Іваськевич. Також глядачам презентували  титульну одноіменну композицію гурту «‎Queen» із останнього альбому «Створено на небесах», який став 4 –разово платиновим і мав світовий успіх особливо у Європі. Не менш цікавою була лірична композиція «Занадто багато любові вб’є тебе». Хіт виконала  заслужена артистка України Олена Леонова. Феноменально вражаюче прозвучав мега-хіт «It's my life», вокальну партію якого проспівала наша землячка Дарія Сотнякова.

Ось такі легенди року!
 Частку свого таланту та життєдайної енергії нам подарував естрадно-симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії під керівництвом диригента заслуженого артиста України Сергія Рабійчука.