Новини‎ > ‎

eTwinning Plus Practical Session 2018

опубліковано 24 лип. 2018 р., 02:25 svitlana ostapova
20 липня 2018 року вчителі англійської мови Остапова С. В., Палагнюк В. С, та Пуюл І. А відвідали навчальний тренінг eTwinning Plus Practical Session у місті Києві.
eTwinning Plus Practical Session – це серія навчальних заходів для активних вчителів-учасників програми eTwinning в Україні. 
В рамках заходу учасники дізнались про ключові принципи Універсального дизайну та їх застосування для створення умов інклюзивної освіти. Універсальний дизайн- це концепція, яка передбачає створення та проектування продукції та середовища таким чином, щоб ними могли користуватись найбільш широке коло людей, а також особи з інвалідністю. 
Також було презентовано такі нові безкоштовні онлайн-курси, розроблені у партнерстві зі студією EdEra та громадською організацією Studena : “Смарт освіта” та “Недискримінаційний підхід у навчанні”. 
Під час заходу учасники- ітвінери ознайомились із сучасними інформаційно- комунікативними технологіями та прикладами їх застосування у проектній роботі. Учасники тренінгу дізнались як зробити урок цікавим і ефективним за допомогою  корисних сервісів Udlstudio, Quizlet, Pixton та інших.

Comments