Новини‎ > ‎

Європа – це ми

опубліковано 12 груд. 2018 р., 04:23 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

    Вихованці шкільного Євроклубу «Мрія» (опікун Юга О.А.)Кам'янець-Подільського НВК №9 імені А.М.Трояна підготували проект “Зелений екофільтр”, у якому запропонували пропозиції можливих шляхів розвитку свого населеного пункту або в цілому Хмельницької області в контексті європейської інтеграції України, та надіслали його на адресу організаторів учнівського конкурсу «Європа – це ми». Ініціатором та головним організатором проведення конкурсу виступив університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні.

За наслідками конкурсного відбору наша команда у складі

    Юрчука Ярослава (капітан), Козара  Владимира, Осадчука Миколи, Степанова Дениса, Олійник Анни була запрошена 30 листопада взяти участь у ІІ етапі, інтелектуальній грі «Брейн-ринг»

Тематика «Брейн-рингу» торкалася питань  історії, культури та географії України, Польщі та Європейського Союзу. Цього дня академічний театр ляльок у місті Хмельницькому( де відбувався «Брейн-ринг» ) став осередком  інтелекту, кмітливості, високого розумового потенціалу, цвіту української нації, який варто плекати на благо України і задля збереження своєї національної ідентичності за будь- яких умов.
Comments