Головне - бути сміливими, відповідальними і не боятися труднощів.

опубліковано 13 груд. 2019 р., 06:00 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

4 грудня 2019 року до учнів 3-В класу (класний керівник Бартель Л.М., вихователь ГПД Германовська Б.Б.)   завітав батько одного з учнів класу підполковник Андросюк Руслан Віталійович, учасник бойових дій. Він розповів про обов’язки військових, продемонстрував декілька зразків сучасної зброї. Наголосив на тому, що діти-майбутні захисники, повинні гарно навчатися, щоб досконало володіти сучасними технологіями. Розповів, яке значення має уміння дружити. У військових діях і взагалі у житті його не раз виручали друзі. І милосердя, і уміння прийти на допомогу  треба виховувати з дитинства. Як і військові мають різні обов’язки, так і діти мають цьому навчатися. Головне - бути сміливими,  відповідальними і не боятися труднощів.

Довго діти не хотіли відпускати Руслана Віталійовича. Все задавали і задавали питання. Всі  залишилися задоволені зустріччю.