Хай не повторяться ніколи жахіття Голодоморів!

опубліковано 24 лист. 2019 р., 08:58 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

22  листопада 2019 року в НВК № 9 імені А.М.Трояна в Залі пам’яті жертв Голодомору та політичних  репресій було проведено екскурсії для учнів 9-В,  5-В та 9-Б класів.

Документальні факти, твори українських письменників та поетів, картини випускників 2006 року  художнього відділення вплелися у канву виступів учнів 9-В класу, торкнулися душі кожного. Учні та педагоги вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто став жертвою Голодоморів в Україні, вшанували і тих, хто за окраєць хліба не доносив на брата, не відривав окраєць хліба від голодних дитячих ротів, не торгував святинею… Мовчазним висновком, що ятрив душі і пломенів у очах  присутніх,  яскріло: «Хай не повторяться ніколи жахіття Голодоморів!».