ХІІ форум учнівської молоді «Творимо себе-творимо Україну!»

опубліковано 13 черв. 2018 р., 01:07 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
В самоврядуванні наша сила.
Самоврядування – наші крила.
ХІІ форум учнівської молоді «Творимо себе-творимо Україну!»
7 червня 2018 року відбувся ХІІ форум учнівської молоді «Творимо себе-творимо Україну!»
        Після реєстрації учасників форуму  (серед них були 8 представників нашої школи)  запросили до сесійної зали міської ради. Привітали зібрання  начальник відділу освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Світлана Старченко та депутат міської ради Василь Кобильник. Вони наголосили на тому, що у житті суспільства самоврядування відіграє вагому роль.
        На початку форуму пройшла церемонія нагородження представників шкіл міста пам’ятними статуетками та сертифікатами. Отримали нагороди і випускники 2018 року нашої школи Микола Андрухович, Катерина Аносова та Тетяна Качуровська.
        Познайомила учасників із програмою Форуму голова  «Нова Генерація Лідерів» Діана Пацан. Вона прозвітувала про роботу. Перед присутніми виступили представники «Нової Генерації Лідерів», які розповідали про роботу волонтерських загонів, загонів ековарти, шкільних євро клубів та шкільних прес-центрів. Приємно було неодноразово чути і про здобутки нашої школи.

Ми усі висоти можем взяти без вагання,
Адже ми учнівське врядування.

В рамках реалізації проекту «Я маю право!» відбувся флешмоб, під час якого учасники форуму скандували права дитини та символічно запускали їх у небо на повітряних кульках.

Нам навчатись, жити і творити,
Сторінки історії писати.
Ми майбутнє наше хочем гідно будувати,
Ріднеє Поділля прославляти.