ХІ турнір з легкої атлетики

опубліковано 14 квіт. 2016 р., 05:48 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 14 квіт. 2016 р., 05:49 ]
7-8 квітня 2016 року відбувся ХІ турнір з легкої атлетики пам’яті першого майстра спорту Хмельницької області зі стрибків у висоту, вчителя-методиста, Відмінника освіти  Одінцова Бориса Омеляновича та пам’яті вчителя-методиста, Відмінника освіти, призера чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів Шмирка В’ячеслава Валентиновича, в якому взяли участь 245 легкоатлетів з нашої та сусідніх областей(Чернівецька, Вінницька та Івано-Франківська).
Перед початком змагань відбулася урочиста церемонія відкриття, в якій взяли участь високоповажні гості: начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Світлана Старченко, зав кафедрою легкої атлетики та методики викладання НУ імені Івана Огієнка Леонід Гурман директор  ЦДЮТ Ткачук Олександр Володимирович, директор ДЮСШ № 1       Кшемінський  Станіслав Сигезмундович, старший тренер ДЮСШ № 1      Моспана Михайла Григоровича(головний суддя змагань) та інші.
Старченко Світлана Володимирівна та директор НВК № 9 імені А.М.Трояна Осадчук Наталія Вікторівна у своїх виступах поздоровили юних атлетів з Всесвітнім днем здоров’я та побажали  їм успіхів.
На олімпійському прапорі не пишуть слів, але люди всієї планети знають, що п’ять переплетених кілець різного кольору символізують мир, дружбу і взаєморозуміння. Вони сповіщають про чесну боротьбу, закликаючи спортсменів змагатися тільки на стадіонах і ніколи не зустрічатися на полях бою.

Цей день, як сонце, зіткане з проміння,
Розкинутого щедро на лани,
Він – передчуття весняного цвітіння
Це день здоров'я, щастя і краси.
 Хай завжди торжествує життя
І нехай воно буде до снаги.
Ми як символ перемог і добра
Проводимо змагання яскраві.
Самі змагання відбувалися на стадіоні  НУ імені Івана Огієнка та міському стадіоні імені Тонкочеєва .
Команда нашого міста завоювала 19 перших, 19 других і 13 третіх місць. Переможці та призери  були нагороджені грамотами та медалями. Зі стрибків у висоту призери та переможці були нагороджені призами від НВК № 9 імені А.М.Трояна. З бігу на 100 м, 200 м та стрибків у довжину переможці нагороджені призами від чемпіона України з легкої атлетики серед ветеранів Валентина Ліпича. Команди з інших міст нагороджені кубками відділу молоді та спорту.
Було встановлено 12 рекордів турніру.
Організатори змагань висловлюють подяку депутату міської ради Андрію Мастикашу та підприємцю Олексію Пауру за надану допомогу.
А цьогорічні результати учнів нашої школи такі:
Янюк Олексій (7-Б клас) І місце спортивна ходьба на 2000 м та 3000 м
Малець Остап (7-А клас) ІІІ місце стрибки у висоту