ХІV турнір з легкої атлетики пам’яті першого майстра спорту Хмельницької області зі стрибків у висоту, вчителя-методиста, Відмінника освіти Одінцова Бориса Омеляновича та пам’яті вчителя-методиста, Відмінника освіти, призера чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів Шмирка В’ячеслава Валентиновича

опубліковано 10 квіт. 2019 р., 01:12 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
З 4 по 6 квітня 2019 року учні школи були учасниками ХІV турніру з легкої атлетики пам’яті першого майстра спорту Хмельницької області зі стрибків у висоту, вчителя-методиста, Відмінника освіти  Одінцова Бориса Омеляновича та пам’яті вчителя-методиста, Відмінника освіти, призера чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів Шмирка В’ячеслава Валентиновича. У турнірі  взяли участь  280 легкоатлетів з нашої та сусідніх областей (Чернівецька, Тернопільська та Івано-Франківська).
              Перед початком змагань на церемонії відкриття привітали учасників завідувач науково-методичним кабінетом УОН Кам’янець-Подільської міської ради Залевська Світлана Дмитрівна, завідувач  кафедрою легкої атлетики та методики викладання НУ імені Івана Огієнка Гурман Леонід Дмитрович та  директор  НВК № 9 імені А.М.Трояна Осадчук Наталія Вікторівна. Головний суддя змагань Моспан Михайло Григоровича (старший тренер ДЮСШ № 1) ознайомив з програмою проведення змагань. Учні вокальної студії «Колорит» (керівник – Крилова О.А.) привітали всіх піснею «Моя Україна».
Учасники змагалися на стадіоні  НУ імені Івана Огієнка та міському стадіоні імені А.Г.Тонкочеєва.
Команда нашої школи має такі результати: Мороз Максим (8-Б) – І місце у спортивній ходьбі на 2000 м, а у спортивній ходьбі на 3000 м.- ІІІ місце; Чорногура Андрій  (9-А) – ІІІ місце у спортивній ходьбі на 2000 м;  Мішакін Даніїл (11 клас) - ІІІ місце з бігу на 100 м.