Інформація НВК № 9 імені А.М.Трояна про заходи до Дня безпечного Інтернету 2019

опубліковано 8 лют. 2019 р., 00:36 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
На виконання річного плану роботи в НВК № 9 було заплановано та проведені такі заходи:  нарада з педагогами, на якій надано необхідну практичну та методичну допомогу вчителям НВК  № 9 щодо проведення заходів Дня безпечного Інтернету, 4 лютого педагоги стали учасниками вебінару для освітян.  5 лютого 2019 року Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України  та компанія ERC запросили школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв та студентів коледжів відзначити цей день разом з усім світом, приєднавшись до онлайн-уроку з нагоди SID 2019.
Учні 9-В та 10-го класів долучились до онлайн-уроку з нагоди SID 2019. Кожен учасник вебінару отримує доступ до курсу Мережної академії Cisco “Вступ до кібербезпеки” та має можливість поставити запитання експертам в Анкеті зворотного зв’язку. Проведено години класного керівника на відповідні теми, організовано перегляд відеоматеріалів, учні випустили стіннівки, пам’ятки.
День безпечного Інтернету 2019 відзначається під гаслом «Разом для найкращого Інтернету!». День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.