опубліковано 22 лют. 2018 р., 04:46 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
17 лютого у нашому місті відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної музики та традиційного мистецтва «Фольк-Фест».
Конкурс проводився з ініціативи міської дитячої школи мистецтв за сприяння виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради, управління освіти і науки та департаменту гуманітарної політики.
Під час фестивалю усі присутні мали змогу познайомитись із виставкою декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Від нашого  НВК № 9 імені  А. Трояна були представлені роботи Малиш К. та Акчебаш К. (викладач Наталія Оцишена).
В насиченій конкурсній програмі виступали солісти-інструменталісти. Зокрема, учениця музичного відділення школи мистецтв нашого НВК Фірман О. (клас викладача Лілії Вакар). Вона посіла ІІ місце.
Фольклорний колектив «Дивосвіт» НВК № 9 імені А. Трояна (керівник Гораш Л.А.)  представив фольклорне дійство «Світле свято Великоднє».  До складу колективу входять учні 2-В, 6-В, 8-А, 9-х та 10 класів. Готували виступ такі викладачі школи мистецтв: Рябокляч Г.В., Мрачковська О.М., Боршуляк Т.Ю., Комарніцький Д.В., Нетяга О.І. та Станішевська І.А. Журі нагородило колектив дипломом ІІІ ступеню.
Сподіваємось, що Всеукраїнський фестиваль народної творчості стане традиційним, а ми залюбки продовжимо вивчати звичаї та традиції нашого народу.