Калейдоскоп дитячих мрій

опубліковано 19 бер. 2018 р., 03:09 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
НВК №9 імені А.М. Трояна щиро пишається учнями художнього відділу, які презентували свої роботи у виставковій залі міста Кам’янця-Подільського. Відтак з 6 по 23 березня усі бажаючі  мають можливість відвідати виставку художніх робіт під назвою «Калейдоскоп дитячих мрій».
 На відкритті виставки були гості, викладачі, учні. З вітальним словом виступила начальник відділу загальної середньої,позашкільної освіти  та кадрового забезпечення управління освіти і науки Потанська Валентина Дмитрівна.
14 березня виставку дитячих робіт відвідав секретар міської ради Васильянов Дмитро Сергійович та залишив схвальний відгук у Книзі гостей.
16 березня виставкову залу відвідали начальник управління освіти і науки Старченко Світлана Володимирівна та заступник начальника управління освіти і науки Мельник Сергій Васильович, які теж висловили свої захоплення роботами учнів та подяку організаторам виставки.
Ми дякуємо усім поціновувачам мистецтва, які завітали на нашу виставку та оцінили старанність наших учнів. Захоплення глядача надихає митців на творчість.