опубліковано 7 груд. 2015 р., 05:07 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

2 грудня 2015 року Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат проводив День відкритих дверей для учнів шкіл учнів.

У кожній демократичній· країні світу забезпечення доступу осіб з особливими потребами до здобуття повноцінної вищої освіти визнано одним із пріоритетних завдань суспільства та держави.

Професійне навчання молодих людей з обмеженими фізичними можливостями – найбільш ефективний механізм підвищення їх соціального статусу і захищеності, для· суспільства – це зниження напруженості на ринку праці, підвищення суспільної продуктивності, розв’язання соціальних проблем інвалідів.

Ми дізналися про те, що за 40 років діяльності навчальний заклад перетворився із спеціалізованого закладу освіти для дітей-інвалідів в сучасний навчальний заклад з високою професійною репутацією та конкурентоздатними випускниками.

Історія технікуму багата долями своїх вихованців. За 40 років діяльності навчальним закладом підготовлено більше 4000 молодших спеціалістів для економічної галузі та· біля 300 для соціальної. Ми переконалися, що Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат· впевнено крокує і сміливо дивиться у майбутнє.

Тепер ми володіємо інформацією про те, що Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат проводить підготовку молодших спеціалістів за такими напрямами:

• Економіка та підприємництво;
  • Соціальне забезпечення.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "ЕКОНОМІКА ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО"

• Бухгалтерський облік
    Конкурсні предмети: 1. Українська мова. 2. Математика