Новини‎ > ‎

«КАМ’ЯНЕЦЬ НА ПОДІЛЛІ»: ВІДБУЛАСЯ ПЕРША ПРЕЗЕНТАЦІЯ

опубліковано 18 трав. 2017 р., 05:28 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
У книгарні «Абетка» вчора, 16 травня, за участю авторів, видавців та громадськості було презентовано нову книгу про місто над Смотричем – «Кам’янець на Поділлі».
Олександр Ращупкін та Сергій Трубчанінов кажуть, що нове видання завершує такий собі цикл книг про наше місто, що були заплановані. Науково-популярне видання, значно доповнене і вдосконалене, вийшло через десять років після його першої версії. Однак ті, хто вже встиг ознайомитися з цим проектом, зазначають, що книга – насправді унікальна, зважаючи на те, що про Кам’янець написано дуже багато.
Разом із тим видавець Ярослав Сисин говорить, що це – точно не останній підготовлений видавничий продукт про «квітку на камені». У нашому місті – чимало письменників, художників та фотографів, котрі можуть збагатити літературу історіями про місто над Смотричем. Так, уже незабаром від видавництва «Абетка» в світ вийдуть «Твори Тетяни Яблонської».
Варто додати, що книга «Кам’янець на Поділлі» вийшла у двох версіях – україно- та англомовній. На майже 130 сторінках описана історія нашого міста від витоків до сьогодення, про це повідомляє прес-служба міської ради.
НВК № 9 пишається тим, що до видання англійської версії книги долучилися наші учителі. Доценко І.В. та Євчук О.В. виконали переклад такої корисної та пізнавальної книги. Важливо те, що тепер про наше рідне місто будуть знати не лише в найближній Європі, а й у світі.

Comments