«Клініка, дружня до молоді»

опубліковано 5 бер. 2019 р., 13:03 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
26 лютого 2019 р. учні 8-Б(класний керівник Підгурна О.М.), а 28 лютого 8-В класу (класний керівник Корольова Л.О.) відвідали «Дружню клініку для молоді», яка у цьому навчальному році запрошує саме учнів 8-х класів.
 «Клініка, дружня до молоді» проводить групові консультування , лекції для учнів з метою популяризації здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров’я підлітків та молоді, профілактики тютюнопаління, вживання алкоголю, наркотиків, запобігання ІПШС та ВІЛ/СНІДу.
Користь від спілкування з провідними фахівцями «Клініки…» очевидна,  адже і справді у підлітків виникає багато питань, які соромно задати батькам, вчителям та знайомим. І дізнатися відповідь на них учні нашої школи змогли у цій клініці.