Книгоманія 2020

опубліковано 17 лют. 2020 р., 10:10 Інна Студенець
17 лютого у бібліотеці-філії № 8 для дітей Кам'янець-Подільської МЦБС відбувся І етап конкурсу "Книгоманія 2020", в якому взяли участь учні нашої школи: Студенець Іван (учень 6-В класу), Якубова Юлія (учениця 7-В класу) і Цупріян Віра (учениця 7-В класу). Під час заходу наші книгомани познайомились, розповіли про себе та позмагалися читацькими вміннями. Виступи учасників підкорили усіх присутніх своєю відвертістю, емоційною подачею, різноманітністю обраних книжок за жанрами та авторами, вмінням коротко та влучно розповісти про книгу. Конкурс став справжнім святом книги. Для журі важко було визначити найкращих. Та все ж, після тривалого обговорення суперчитачі були визначені. Ними стали такі учасники нашої школи: Студенець Іван (учень 6-В класу), Якубова Юлія (учениця 7-В класу) і Цупріян Віра (учениця 7-В класу), які будуть продовжувати боротьбу суперчитачів уже в наступному міському етапі конкурсу.