Концерт до Всеукраїнського науково-практичного семінару методистів з математики

опубліковано 12 жовт. 2015 р., 03:29 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Директор НВК № 9 імені А.М.Трояна Осадчук Н.В. знайомить учасників Всеукраїнського науково-практичного семінару методистів з математики обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти  зі школою
Програма концерту:
1. Данілова Каріна виконала пісню «Не рубай калину» . Викладач Ольга Крилова.
2.Танець  «На галявині». Зразковий ансамбль «Сяйво». Керівник Олександра Кучерява
3. «Полька». Виконав дует домристів у складі Калатіної Аріадни та Ганасюк Оксани. Концертмейстер Лариса Джигалюк. Клас викладача Наталії Іваніцької.
4. О. Білаш «Вальс-бостон». Виконала Чесанівська Валерія. Клас викладача Лесі Проворової.
5. Е. Дербенко «Веселе інтермецо». Виконав дует баяністів у складі Повознікова Дениса та Мули Дмитра. Клас викладача Валентини Крайняк.
6.танець  «Викрутаси». Ансамбль сучасного танцю «Браво». Керівник Ілона Лачугіна.
7. обр. А. Геплюка «Ой, за гаєм, гаєм». Виконав ансамбль домристів «Алегро». Концертмейстер Анна Чинник. Керівник Наталія Геплюк.
8. Сабат Софія та Ковтун Анна виконали «Тарантелу» з балету Гавриліна «Анюта»
9. В. Колісниченко «Веселий настрій». Виконав ансамбль скрипалів «М’юзік». Концертмейстер Лариса Джигалюк. Керівник Наталія Александрович.
 10. Манчіні «Рожева пантера». Виконав Соловей Андрій. Концертмейстер Анжеліка Тернова. Клас викладача Ігора Ларіна.
11. Л. Прадо «Румба». Виконав унісон балалаєчників. Концертмейстер Валерія Зарецька. Керівник Валентин Шумський.
12. Танець «Журавка». Зразковий ансамбль «Світоч». Керівник Анастасія Федоряк.
 13.  Тіна Кароль «Україна це ти». Виконала вокальна студія «Колорит». Керівник Ольга Крилова.
В книзі почесних гостей з’явилися такі записи:
«Дуже вдячні за теплу, щиру гостинну зустріч учасників Всеукраїнського науково-практичного семінару методистів з математики обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та організацію та проведення «круглого столу» за темою «Нові програми та нові підручники при викладанні математики у 7 кл.»
Проректор інституту післядипломної педагогічної освіти О.Попик
Методист математики Л.Гринчук
«Дякую за ностальгію .»
Випускник школи , співробітник Інституту модернізації змісту освіти  Паньков А.В.