Новини‎ > ‎

Концерт за участі артистів Хмельницької обласної філармонії

опубліковано 14 квіт. 2016 р., 05:56 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
12 квітня 2016 року на виконання річного плану роботи школи та з метою формування естетичної та художньої компетенцій учнів, залучення молоді до світу мистецтва  в актовому залі школи відбулася  зустріч з прекрасним світом музики. Дуже цікавий концерт пройшов за участі артистів Хмельницької обласної філармонії. До школи завітали знані артисти філармонії: солісти філармонії Фатіма Чергінзія, Олена Івасюк та вокально-інструментальний ансамбль «Товтри». 
На сцені ВІА «Товтри» 
До нинішнього складу ВІА «Товтри» входять  лауреат І-го Всеукраїнського конкурсу баяністів-акордеоністів «Вічний рух» Олександр Якубов, лауреати міжнародних конкурсів Тарас Малик і Максим Заводний, Володимир Гавришко і Сергій Гайдук. Глядачі концерт, учні 5-8 класів, переконалися, що  у репертуарі колективу особливе місце посідають масштабні, художньо-досконалі твори таровинних і сучасних авторів. Автор всіх аранжувань творів, які виконує колектив, є його художній керівник Олександр Якубов.  Вони виконали не тільки мелодії та пісні, які знають учні, а і познайомили з творами угорських, французьких композиторів, латиноамериканськими та, навіть, японськими мелодіями. Наші допитливі глядачі із задоволенням слухали виступи майстрів. Музичні твори звучали професійно, проникливо й щиро. Звучали для всіх, а кожен сприймав, ніби саме для нього. Концерт  дав можливість кожному глядачеві відчути себе артистом. 
Діти, яких запросили на сцену, прагнули підтанцьовувати в ритм пісням, а глядачі із запалом плескали в долоні. Учні залишали зал після концерту у доброму гуморі та с посмішками на обличчях.
 Гітарист Максим Заводний 
  У виконанні  Якубова О. звучить французька мелодія
  Олена Івасюк та учні 8-Б класу виконують пісню «Аничка»
  На сцені Фатіма Чергіндзія
 Педагогічний та учнівський колектив сподіваються на продовження плідної співпраці. Чекаємо нової зустрічі.

Comments