Конкурс-пленер образотворчого мистецтва початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Замковий міст»

опубліковано 7 трав. 2014 р., 04:49 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 7 трав. 2014 р., 04:54 ]

3 травня 2014 року відбувся Відкритий конкурс-пленер образотворчого мистецтва початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Замковий міст».

Призерами пленеру стали учні:

Боршуляк Нікіта  (викладач Козак Ю.М.)

Грінчук Евеліна (викладач Гуменюк О.П.)

Цимбал Діана (викладач Гуменюк О.П.)

Галаса Анастасія (викладач Гуменюк О.П.)

Відзнаку міського голови отримала Руденюк Катерина (викладач Оцишена Н.Д.)

Директор школи, Осадчук Н.В., отримала диплом за участь  у мистецькій акції «Травнева палітра», організованої в рамках офіційного відкриття туристичного сезону – 2014, де  була  презентована найдовша в Україні дитяча юнацька стріт-арт галерея «МОСТИ ЄДНАННЯ». Малюнки вулицями Старого міста об’єднали два мости над річкою Смотрич. Для встановлення рекорду була змонтована найдовша в Україні виставка дитячо-юнацьких художніх робіт протяжністю 1300 м. Учасниками цього рекорду стали учні нашої школи, надавши 200 малюнків.

У Магдебурському сквері були проведені майстер-класи з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Викладач школи мистецтв Наталія Оцишена показала чудове виконання в техніці печворк.

Висловлюємо слова щирої подяки викладачам образотворчого мистецтва: Пиріжок В.П., Гуменюку О.П., Олексишиній О.Ю., Бойчук М.Г., Оцишеній Н.Д., Козак Ю.М., Бондар Р.О.

Бажаємо нашим викладачам творчого натхнення, талановитих учнів та подальших успіхів у їх мистецьких починаннях.