«Лідер року - 2015»

опубліковано 8 трав. 2015 р., 00:32 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

29.04 2015року в НВК №13 проходив конкурс  «Лідер року - 2015»

Нашу школу представляв Щупак Богдан (11 клас), який вийшов у ІІ очний тур конкурсу «Лідер року -2015». Щупак Богдан, голова комісії з питань культури та дозвілля учнівського самоврядування НВК № 9 ім. А.М.Трояна, презентував журі разом зі своєю командою проект діяльності учнівського самоврядування в школі.

Життєве кредо: «І лише тих поважають мільйони, хто поважає мільйони я». В.Симоненко

Щупак Богдан розповідав:»Моє завдання полягало у тому, щоб спрямувати потенціал колективу і   самому бути  учасником творчих справ. За цей період я активно намагався згуртувати навколо себе однодумців, представників шкільного самоврядування, щоб урізноманітнити шкільне життя, удосконалювати принципи діяльності учнівського самоврядування і форми відповідно до потреб часу. Тому всі культурно-масові заходи протягом навчального року у НВК № 9 ім. А.М.Трояна відбувались з ініціативи комісії культури та дозвілля учнівського самоврядування. «Свято Першого дзвоника», флешмоб «Ми за мир», «День вчителя», шкільний конкурс читців, екскурсія в Залі пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій 1932-1933 р.р.», концерт-реквієм пам’яті Героя Небесної сотні Корнеєва А.П., «8 березня».

Команданашої школи: Галаса Анастасія (8-В клас), Павленко Кристина (8-В), Щупак Богдан (11 клас), Чиварюк Нікіта (9-Б), Коржанівський Олександр (8-В) та педагог-організатор Палилюлько Оксана Михайлівна

У свій роботі я керуюсь принципом: діяти, творити, вдосконалюватись.

Дюднева Надія Михайлівна, методист управління освіти і науки,  та Сушко Наталія Володимирівна., методист ЦДЮТ, вітають переможця Щупака Богдана.

Вітаємо переможця і ми…