Марафон англійських традицій “European Caleidoscope”

опубліковано 13 трав. 2017 р., 06:37 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Основною метою навчання іноземної мови в школі є не лише формування в учнів комунікативної компетентності, а й соціокультурний розвиток школярів, що обумовлюють володіння мовою як засобом міжкультурного спілкування  у діалозі культур.

З метою формування творчого, полікультурного навчально-виховного середовища, що мотивує та стимулює інтерес учнів до вивчення не лише іноземної мови, а й культури, традицій інших англомовних країн 12 травня 2017 року вчителі англійської мови школи організували марафон англійських традицій “European Caleidoscope”. Учні 3-х класів продемонстрували своє уміння співати, танцювати, декламувати та виконувати рольові інсценізування, використовуючи тематику європейського фольклору.