«Мийдодир»

опубліковано 15 вер. 2017 р., 07:16 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
14 вересня до учнів початкових класів НВК № 9 імені А.М.Трояна завітав Волинський ляльковий театр із виставою «Мийдодир». Школярі з великим захопленням спостерігали за казковим дійством, що відображало в перебігу подій їхнє повсякденне життя. На прикладі головного героя – Бруднулі діти переконалися, що чистота і охайність – це запорука здорового життя. Не менш вражаючими стали моменти, коли у діалог із учнями вступали предмети гігієни, які були відображені у героях дійства: Мило, Зубна щітка, Гребінець, а також предмети побуту, такі як: Віник, Совок, ну і, звичайно, ж самий головний персонаж вистави – Мийдодир. Учні нашої школи активно вболівали за пропагування здорового способу життя.
З рештою, чудовий спектакль «Мийдодир» не лише надав дітям корисні установи щодо здорового способу життя, а й подарував школярам безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.