Новини‎ > ‎

Міський конкурс солістів-вокалістів «Золота нотка»

опубліковано 9 лют. 2018 р., 04:26 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Ми пісенний народ у квітучий державі,
Що злітає на крилах пісень.
І без хліба і  без пісні, без нашої слави
Не проходить у нас жоден день.
Ми пишаємося тим, що 8 лютого у стінах нашої школи нам  випала нагода приймати учасників та гостей міського конкурсу солістів-вокалістів «Золота нотка».
Вокальний конкурс відкрив глядачам нові імена, які прославляють своєю пісенною творчістю не лише м. Кам’янець – Подільський, а й звучать по всій Україні та за кордоном.
Окрім журі, яке оцінювало майстерність виконання співаків, актова зала зібрала чимало любителів естрадного, народного та академічного співу. Глядачі заслухались від неймовірної краси звучання дитячих голосів, адже кожен з учасників не просто співав, а дарував присутнім свої перлини із пісенного репертуару. 
Кожна із шкіл нашого міста представила по 2 учасника, які гідно виступили і показали високу майстерність свого виконання творів. Від нашої школи виступили вихованці вокальної студії «Колорит»  (керівник з вокалу Крилова О.А.) Сабат Софія – учениця 10 класу та Березовський Вадим – учень  6-Б класу .
Звичайно, усі учасники  хвилювалися, але ми віримо в те, що прикладенні зусилля неодмінно принесуть успіх найкращим виконавцям у конкурсі солістів-вокалістів, а ми ще неодноразово будемо мати можливість їх почути. 
Тож, бажаєм у  злагоді й мирі вам жити
І від щирого серця співати.
Нехай в вашій душі буде місце пісням,
Бо де пісня -  там завжди є свято.

Comments