Мистецько-поетичне свято

опубліковано 9 бер. 2017 р., 05:13 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

З нагоди святкування 203-річниці від дня народження Тараса Шевченка  біля пам’ятника Шевченку 9 березня 2017 р. об 11.00 відбулося міське  мистецько-поетичне свято. Представниками  НВК № 9 імені А.М.Трояна були директор школи  Осадчук Н.В., заступник директора по школі мистецтв Криленко А.Б., заступник директора з виховної роботи Шайка Т.С., соціальний педагог Бондар М.М. та  27 учнів 9-Б класу  з класним керівником  Шарейко В.А.

Змінюються часи, але актуальною для нас лишається творча спадщина Тараса Шевченка. Поетичні твори Кобзаря, що читали та виконували учасники міського заходу,  переконують, що  творчість Шевченка є наскільки багатогранною, що завдяки їй  знаходимо кожного разу живе, нове – те, що відповідає сучасності, те, що нас хвилює…