Новини‎ > ‎

Міжнародний день миру

опубліковано 26 вер. 2018 р., 00:04 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.
Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.   До відзначення цього свята щороку долучається і наш НВК № 9 імені А.М.Трояна. В класах проведені бесіди та години спілкування на теми: «Мова Миру починається з мене», «Мир на планеті – щастя всім дітям». 
     Учні школи написали листи бійцям ООС та своїм одноліткам. В кожному листі  зазначалося про те, що життя на Землі є найголовнішою цінністю і його потрібно берегти. Небайдужими лишилися і молодші наші школярі, які продемонстрували  у малюнках на асфальті своє бачення миру. А учні 5-Г класу поклали квіти  до пам’ятної дошки Флерку М.О.  та  до стели з банером «Кам’янчани, які загинули в АТО»,   провели флешмоб у Сквері Танкістів. 

Comments