Міжнародний знак якості

опубліковано 19 трав. 2015 р., 01:37 Oksana Yevchuk   [ оновлено 19 трав. 2015 р., 02:21 користувачем НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський ]

Навчання у Гарварді, Сорбонні, Мюнхені чи Варшаві, стає реальністю для українців. Європа наблизилася до нас, а ми активно йдемо у її бік.

Прикладом активного наближення європейських стандартів у освіті, став організований 16 травня іспит з німецької мови рівнів Fit-А1,Fit-А2, для учнів НВК № 9 імені А.М. Трояна.

23 учні, вперше в історії міста отримали право, не виїжджаючи за кордон, здавати іспит на отримання сертифікату Гете інституту.

Впродовж навчального року, учні під керівництвом викладача Семенюк Наталії, у позаурочний час займалися підготовкою до здачі іспиту. Ентузіазм викладача та підтримка адміністрації навчального закладу у особі директора Осадчук Наталії Вікторівни, дали можливість дітям отримати досвід здачі іспиту європейського зразка.

Представники Гете інституту, були приємно враженні підготовленістю наших учнів та запевнили, що крокуючи таким темпом, вони зможуть отримати безкоштовну вищу освіту у Німеччині. Знання іноземної мови, все частіше стає перепусткою для нас у Європу.        Наполегливість та праця дають свої результати.