«Моя допомога воїну АТО»

опубліковано 5 жовт. 2017 р., 00:29 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Усвідомлення школярами того, що великі справи починаються із маленьких вчинків (допомоги ближньому), призводить не лише до конкретних дій, але й до набуття позитивного досвіду громадської співучасті. Напружена ситуація в нашій країні вимагає рішучих дій від дорослих  та не залишила байдужими дитячі серця. Школярі охоче залучаються до акцій, адже цим самим у них  формуються духовні цінності українського патріота.
Учнівська родина нашої школи напередодні великого православного свята «Покрови», Дня українського козацтва і Дня захисника Вітчизни активно взяла участь у акції «Моя допомога воїну АТО». В рамках акції  школярі об’єднали спільні зусилля , аби  надати допомогу нашим воїнам-патріотам, які змушені постійно перебувати в бойовій готовності, воювати в холоді, важких умовах, відстоюючи незалежність і безпеку України. Учні зуміли зібрати найнеобхідніші речі для воїнів АТО: продукти харчування, одяг та засоби гігієни тощо.  А також діти висловили свою безмежну вдячність у своїх малюнках і листах, в яких вони бажають, щоб солдати поверталися живими. Активно долучилися до акції 3 жовтня такі класи: 1-Б, 2-Б, 4-Г, 5-А, 5-Б, 5-В, 6-Б, 6-В, 7-А, 7-В, 8-Б, 8-В, 9-А, 9-Б, 10, 11-А, 11-Б,  а найактивніше -  3-А.
Також школярі переконалися, що їхні  зусилля не марні. На День миру учні 11-А класу відправили листівки в зону АТО випускнику нашої школи. А сьогодні отримали від нього Прапор України із автографами бійців АТО.