«Молодь обирає здоров’я»

опубліковано 17 бер. 2017 р., 06:36 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
16 березня 2017 року в актовій  залі НВК № 17 відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
Здоров’я — розкіш для людини,
Найбільша цінність у житті.
Як є здоров’я день при днині,
Можливість є йти до мети.
Вона — здорова! Це чудово,
Бо їй нічого не болить.
Вона добро творить готова.
І це прекрасно! Можна жить!
Фестиваль проводився з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним  проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих підлітків. Програмою заходу було передбачено наступні конкурси: конкурси літературно-музичних композицій, плакатів, фотографій. У фестивалі взяли участь  команди шкіл міста. Команду нашої школи  «Energy» представляли учениці  9-Б класу Бугерчук Ірина, Ковтун Анна, Мілер Катерина, Предиткевич Анастасія, Сабат Софія, Судак Вікторія, Шенкнехт Інна. Під час конкурсу в залі панувала дружна, весела, енергійна атмосфера. Всі команди виступали на високому рівні. Незважаючи на велику кількість суперників, команда «Energy» здобула перемогу, почесне I місце.
Підготувала виступ команди педагог-організатор Пойдюк Аліна Сергіївна.