Наближається чудове свято - День Святого Миколая

опубліковано 21 груд. 2015 р., 09:40 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

В сім’ях, де є діти,   завжди святкують це свято, завжди обговорюють, що ж саме нам принесе « Миколайчик» в цей раз. Зранку, як завжди,  чемних дітей чекають подарунки: цукерки, мандарини, іграшки… Як же це чудово, коли у тебе є сім’я і є люди, які постійно про тебе турбуються.

На превеликий жаль, не кожна дитина може розказати про хороше дитинство, увагу зі сторони батьків, а є такі, які навіть не уявляють, як це мати сім’ю, турботу і ласку.
Ми
знаємо, що є багато діток, які так потребують нашої допомоги. Особливо нашої допомоги потребують дітки, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

Наша школа не може бути байдужою до такий дітей, тому ми вирішили провести благодійну акцію, під час якої  зібрали для дітей іграшки, книжки, цукерки.  Зібрали багато. Мрачковська О, М.  з ученицями 7-В класу Грималюк В., Волковою Ю. та Паушак В.  віднесли зібране під час акції в санаторій.

Проявили активність учні 6-В класу (класний керівник –Козак Ю.О,)

Активними були учні 3-Б класу (вчитель – Соловей Н.М. , вихователь ГПД-Нагибайло Л.А.)

Мрачковська О.М. роздає діткам іграшки

Іграшку отримав кожен