Наче побували на Мадагаскарі…

опубліковано 4 трав. 2018 р., 05:03 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

2 травня 2018 року 90 учнів 5-6 класів скористалися можливістю «відвідати» «Мадагаскар», не виходячи зі стін школи. До нас завітав з цікавою пізнавальною програмою про екзотичних тварин пересувний зоопарк з Хмельницького.

Про кожну тварину ведучий Віктор  розповідав не тільки наукові відомості, а й цікаві подробиці із життя. Здавалося, що мова йде про хорошого друга, приємного знайомого, а не про тварину, яку можна побачити тільки в зоопарку або на її батьківщині під час подорожі і лише тоді, коли пощастить.

Учні роздивлялися тварин, за дозволом ведучого торкалися їх, робили селфі та фото.

Всі з нетерпінням чекали почути слова, які вміє вимовляти папуга Аркаша. Цю нагоду мали лише самі витривалі, ті, хто залишився після  демонстрації та розіграшу призів.

Дякуємо організаторам за цікаву змістовну «подорож»!