Напередодні 14 жовтня, Дня захисника України, Дня українського козацтва у НВК № 9 імені А.М.Трояна відбувалися тематичні заходи

опубліковано 15 жовт. 2017 р., 07:27 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 Учні 5-х класів охоче взяли участь у спортивно-патріотичних змаганнях «Козачата». Учасники міських змагань «Джура-2016-2017» , учні 11-А класу Степанянц Владислав та Аносова Катерина провели для школярів 5-х класів «Посвяту в козачата». Учасники змагань  з задоволенням проявляли свою силу, відвагу, спритність та кмітливість в конкурсах та мистецьких показових виступах. Почесними гостями свята були учасники АТО майор Гомілко Олег Іванович та капітан Ковальський Ігор Миколайович. Козацькі посвідчення саме з їх рук отримали юні козачата. Гомілко О.І. привітав усіх присутніх з Днем захисника України   та подарував нашій школі гербовий знак Центру розмінування Збройних Сил України як символ співпраці та продовження славних традицій козаків. У заключному привітальному слові директор НВК № 9 імені А.М.Трояна Осадчук Наталія Вікторівна запевнила гостей, що школа і надалі буде виховувати справжніх козаків, надійних захисників Вітчизни.
За учасників змагань активно вболівали їхні однокласники, які об’єдналися у групи підтримки, класні керівники 5-х класів Грубій Тетяна Віталіївна, Козак Юлія Олександрівна і Пуюл Інна Анатоліївна та представники батьківської громадськості. Кульмінацією свята став імпровізований флешмоб під українське попурі у виконанні учасників вокальної студії «Колорит» (керівник Крилова Ольга Артурівна) Березовського Вадима та Данилової Каріни.
       Проведення свята  свідчить про те, що педагог-організатор Газевич Мар’яна Володимирівна,  вчителі фізкультури Везнюк Вадим Володимирович та Прийдун Василь Миколайович, класні керівники 5-х класів під керівництвом заступника директора з виховної роботи Швайки Тетяни Станіславівни зуміли організувати  учнів і їхніх батьків  на колективну творчу справу, яка виховує патріотичні почуття.
Також наша шкільна родина створила Дошку пошани, де на світлинах у вигляді «саду» можна побачити фотографії військовослужбовців Збройних Сил України.
Окремо оформлено фото загиблого бійця «Танчика» Флерка М.О,  батька учениць нашої школи Якубовської Єлизавети та Флерко  Кароліни. Ми вшановуємо пам’ять наших Героїв, яких вже немає поряд з нами, але ми маємо постійно пам`яти про них.
На першому поверсі учні 2-В класу (класовод Гораш Лідія Андріївна) оформили стенд «Зі святом, козаче!».
В свою чергу учні школи виготовили тематичні осінні композиції, які своєю майстерністю, душевністю, різнобарв’ям привертають увагу і викликають душевне піднесення, додають сил, окриляють, спонукають до шляхетних високих дій в ім’я Батьківщини.